גלעד ניצן:

בכל חודש המלצה חדשה: פודקאסטים, סרטים, ספרים וכל צורות התוכן הנוגעות בספורט ובמשוגעים לדבר- האוהדים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המלצות התרבות שאנחנו שולחים אליכם בניוזלטר החודשי (העמוד מתעדכן בכל חודש).

דצמבר 2021: פרק מהפודקאסט "היסטוריה גדולה בקטנה" על הכדורגל בימי המנדט הבריטי. מי הביא את הכדורגל? איך התגבשו הליגות? ואיך זה תרם ליחסי היהודים-ערבים-בריטים? לחצו כאן למעבר לפרק בספוטיפיי (ניתן למצוא בכל אפליקציות הפודקאסטים).

נובמבר 2021: מפרגנים לספר שעוד לא יצא- ספרו של אוריאל דסקל על ברוך דגו, כוכב הכדורגל הישראלי הראשון ממוצא אתיופי. שקלו לתרום בהד-סטארט.

אוקטובר 2021: הספר המקיף ביותר שנכתב על אוהדים בישראל וקבוצות אוהדים- "הכדורגל שייך לאוהדים!" של פרופסור תמר רפפורט, חוקרת ואוהדת של הפועל ירושלים. לחצו כאן לכתבה שנעשתה עליו בוואינט כאשר יצא לאור.

ספטמבר 2021: מחזירים אתכם  לסרט "קטמון-ברצלונה"  של עדו גרונר ורועי בן עמי על הקמתה של קבוצת האוהדים הראשונה בכדורגל הישראלי- הפועל קטמון ירושלים.

אוגוסט 2021: שני פרקים מהפודקאסט "פוסבאל" על אחת מקבוצות האוהדים המפורסמות והפוליטיות ביותר בעולם- סנט פאולי הגרמנית, ועל הקשר שלהם לאולטראס הפועל. לינקים לספוטיפיי: פרק 1 ; פרק 2 (ניתן למצוא בכל אפליקציות הפודקאסטים).

יולי 2021: פרק מהפודקאסט "שער" של אורי לוי (באבאגול) בכאן11 על מודל 50+1 הגרמני. לחצו כאן למעבר לפרק בספוטיפיי (ניתן למצוא בכל אפליקציות הפודקאסטים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *