קריאה לפעולה – שולחים מייל למועצה

המועצה לשידורי כבלים ולווין מקיימת בימים אלו שימוע ציבורי בדבר תוכנית סיכום המחזור. אותה תוכנית שבעבר הייתה משודרת בערוץ פתוח לכל אוהד כדורגל וכיום משודרת בערוץ בתשלום.

ארגון היציע העביר נייר עמדה לקראת הדיון של המועצה בנושא ובו קריאה להעברה של תוכנית סיכום המחזור לערוץ פתוח

שלחו מייל ליו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין – מר ניצן חן וחזקו אותו בדרך להחזרת תוכנית סיכום המחזור לערוץ פתוח לכולם

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

אנא השלם את הסיסמא (חובה)

captcha

נוסח המייל שישלח

לכבוד

ניצן חן – יו"ר – המועצה לשידורי כבלים ולווין – משרד התקשורת

הנדון: תוכנית סיכום מחזור ליגת העל בכדורגל

בימים אלו המועצה אשר בראשה אתה עומד עומדת לקיים דיון בנושא תוכנית סיכום המחזור בליגת העל.

ברצוני לחזק אותך בפועלך למען שידור תוכנית סיכום המחזור בערוץ פתוח . משחר הימים תוכנית סיכום המחזור שודרה בערוצים פתוחים. נראה כי הן הגופים המשדרים והן הגופים מעניקי הזיכיון בחרו להעביר את האחריות לגורמים אחרים בנושא זה, ולנקוט בדרכים שונות, על מנת למקסם את רווחיהם. זאת ללא מתן פתרונות מספקים לציבור אוהדי הכדורגל בנושא השידורים, הכולל את תוכנית סיכום המחזור.

כל אלו באים לידי ביטוי בהפרטה כוללת של שידורי הענף, ובהעברה מרבית של תכנים לערוצים בתשלום. תופעה זו מנוגדת לגישה של מוסדות הכדורגל הקוראת להנגשת הכדורגל לעם, כשבפועל רק בעלי ממון יכולים ליהנות ממנו.

בשנים האחרונות אנו עדים לזליגה עקבית של תכנים לערוצי התשלום. זליגה זו, פוגעת אנושות בכדורגל הישראלי, בכך שהיא מאפשרת אך ורק לבעלי אמצעים כספים לצפות בתכנים אלו. מערך שידורי הספורט מבוסס על תוכנית סיכום המחזור המהווה את הלחם והחמאה של הכדורגל הישראלי. זו מאפשרת חשיפה בסיסית והכרחית לענף. חשיפה זו מאפשרת לאוהדי הקבוצות השונות לצד אוהדי כדורגל באשר הם להתחבר לליגה המקומית. היא מהווה את מדורת השבט של הענף.

אני מחזק אותך וקורא לך לדאוג לציבור האוהדים וכך שתוכנית סיכום המחזור והתקצירים ישודרו בערוץ פתוח בשעה סבירה ובשידור חוזר בשעות סבירות.

 בברכת כדורגל לכולם

(כאן יופיע שמך)

השאר תגובה