עמותת אוהדי מכבי נתניה פותחת יציע חברתי

עמותת אוהדי קבוצת הכדורגל של מכבי נתניה (ע"ר) רכשה את זכויות הניהול של יציע 5 באצטדיון ה"קופסא" עד לסיום העונה. החל ממשחק הבית הבא מול בני-יהודה, העמותה תשווק כרטיסים/מנויים לישיבה ביציע לאוהדי הקבוצה הצעירים במחירים מוזלים משמעותית. העמותה תשתף פעולה עם מוסדות בעיר, ביניהם בתי-ספר, העמותה לחינוך בלתי פורמאלי ומרכז "פסגות – לצעירים" לקידום הפרויקט.

כחלק מחזון השיווק של העמותה ופרויקט החזרת הקהל למגרש וגיוס אוהדים חדשים לקבוצה, ולכבוד עונת המשחקים האחרונה בביתה המיתולוגי של מכבי נתניה, אצטדיון "הקופסא", רכשה העמותה מידי המועדון את זכויות הניהול וההפעלה של יציע 5 באצטדיון, החל ממשחק הבית מול בני-יהודה ת"א ועד לסיום העונה (כ- 10 משחקים).

העמותה תמכור כרטיסים ליציע לעשרת משחקי הבית שנותרו במסגרת העונה הסדירה והפלייאוף. כמו-כן, תינתן האפשרות לסקטורים אלה לרכוש מנוי ליציע 5 למשחקים שנותרו, במחיר של 100 ₪, 10 ₪ למשחק בודד במסגרת המנוי.

אבי ברכה, יו"ר העמותה אמר הערב: "זהו צעד משמעותי וראשון מסוגו בארץ, בהגדלת מעורבות האוהדים בנעשה במועדון הכדורגל. העמותה חרטה על דגלה את חיזוק הקשר בין המועדון לקהילה, ומהלך מסוג זה,  שיאפשר להביא ילדים משכבות אוכלוסיה שונות ברחבי העיר, הוא תרומה להגשמת חזון זה". ברכה מוסיף: "לעמותת האוהדים יש את הכלים לשווק את מועדון מכבי נתניה ולמשוך אליו קהל חדש וצעיר. אנו מודים לראשי המועדון שבאו לקראת האוהדים, שמרו על ראש פתוח ונתנו לעמותה לקחת אחריות על היציע".

פרויקט היציע החברתי הראשון מסוגו בארץ ישולב עם פרויקט בתי הספר של עמותת האוהדים, בו נפגשים בני נוער בבתי ספר ברחבי העיר עם שחקני עבר והווה של הקבוצה במטרה להנחיל את ערכי המועדון. כמו כן, ייטלו בו חלק העמותה לחינוך בלתי פורמאלי ומרכז "פסגות-לצעירים" בעיר.

בתוך כך, תמשיך עמותת האוהדים למכור מוצרי עידוד לאוהדי הקבוצה לפני משחקי הבית, ביניהם חולצת "רטרו גלי", שחזור מדויק של חולצת המשחק של הקבוצה הגדולה מעונת האליפות החמישית של המועדון ב-1982/83, מזכרת מעונת המשחקים האחרונה באצטדיון "הקופסא".

עמותת אוהדי הכדורגל של מכבי נתניה היא עמותה רשומה אשר קמה להוות בית ומסגרת מאגדת, תומכת ומקדמת לרווחת אוהדי מכבי נתניה, במטרה להחזיר את המועדון לקדמת הבמה בכדורגל הישראלי ולהפוך אותו לחלק מהותי בחיי הקהילה והחברה בנתניה

ליוזמות עמותות אוהדים נוספות>>>

השאר תגובה