סיכום טורניר האוהדים למען מנהל תקין

נציגי קבוצת האוהדים של הפועל קטמון ירושלים זכו בטורניר האוהדים שהתקיים ב31.8.11 ב"גול טיים" בכפר סבא בסימן מחאה וכדורגל. באירוע המחאה לפני הטורניר קראו נציגי 6 עמותות וארגוני האוהדים לשמור על מנהל תקין, לפעול ביתר שקיפות ופתיחות מול האוהדים.

באירוע הפתיחה נשאו דברים שחקן העבר של הפועל כפ"ס ונבחרת ישראל, אלי יאני שציין כי :"בתור אחד שמכיר את המערכת מבפנים ברור כי עם הכסף הציבורי וניהול נכון של מחלקת נוער ניתן לקיים כלכלית ובכבוד מועדון לכל הפחות בליגה הלאומית. אף אחד לא עושה לכם טובה שהוא משקיע כסף במועדונים, כולם עושים זאת מאינטרסים, ודואגים להחזיר לעצמם את הכספים בצורה זו או אחרת", והוסיף "שקיפות היא דבר בסיסי והכרחי, ואתם בעמותות מהווים גשר בין המועדונים לקהילה".

שי גולוב, יור עמותת היציע בירך את המשתתפים: "תנו לעצמכם טפיחה על השכם. כל אחד ואחד מכם שפעיל בעמותה ובארגון שלו, הוא אוהד שבחר לקחת אחריות על המועדון שלו, לא לקבל את המצב ולהוביל שינוי בכדורגל ובספורט הישראלי. דעו לכם שכולנו ביחד מהווים תנועה שהולכת לגדלה, ופעילותכם בנושאי שיתוף אוהדים בניהול המועדונים היא מהמובילות באירופה".

גלריית תמונות מהטורניר>>>

במשחק הגמר גברה קבוצת האוהדים של הפועל קטמון ירושלים על זו של מכבי נתניה. כמו כן לקחו חלק באירוע חלק נציגי עמותות האוהדים של קבוצות הכדורגל של הפועל פתח תקווה, הפועל כפר סבא , מכבי "קביליו" יפו והפועל רמת גן.

כתבת וידאו בוואן אודות הטורניר>>>

לוח תוצאות

בית א':

קטמון 3 – ר"ג 0

קטמון 2 – יפו 0

ר"ג 0 – יפו 0

בית ב':

כפ"ס 3 – פ"ת 0

נתניה 4 – פ"ת 0

נתניה 4 – כפ"ס 1

חצי גמר :

נתניה 2 – יפו 0

קטמון 2 – כפ"ס 0

גמר:

קטמון 2 – נתניה 0

השאר תגובה