סיכום הכנס השנתי 2010

ב11/11 התקיים הכנס השנתי של ארגון היציע שנערך תחת הכותרת אוהדים, עשיה וקהילה. בכנס השתתפו אוהדים מ-10 מועדונים, הפועל פתח תקוה,מכבי נתניה,הפועל קטמון ירושלים,מכבי קביליו יפו,מכבי תל אביב,הפועל באר שבע,הפועל כפר סבא,הפועל חיפה,הפועל תל אביב והפועל רמת גן שכללו פרויקטים חברתים מובילים של עמותות וקבוצות אוהדים לצד פעילים חברתיים.
בכניסה לאירוע חולק למשתתפים מדריך יוזמות האוהדים, הסוקר את יוזמות האוהדים המובילות הפועלות בשטח כשנתיים.האירוע נפתח בברכות של שי גולוב, יו"ר היציע, ולאחריו גיל אייזן, מנהל אגף הצעירים הצעירים והנוער של עיריית פתח תקווה וחבר המועצה איתי שונשיין של העיר המארחת.לאחריו, הוצג הסרטון הפותח של הכנס שנערך על ידי אורי קידר.

הפרוייקט הראשון הוצג על ידי עמיאל ליבוביץ ,רכז הפעילות של איגוד האוהדים של הפועל פתח תקוה שאירח את הכנס.
במרכז המצגת עמד פרוייקט  בניית האגודה המתחדשת ופרוייקט הנוער שהאיגוד מוביל.

לאחר מכן התקיים פאנל בהשתתפות חמש יוזמות אוהדים:
אייל חטב, יור קבוצת האוהדים הפועל באר שבע כדורסל שהציג את החזון והפעילות החברתית של הקבוצה  שהוקמה בעיר

אלי נוף, האחראי על הפעילות הקהילתית מעמותת האוהדים של מכבי נתניה
הציג את הפרוייקט ההולך ומתגבש של הנתנייתים

אסף דה פריס אוהד הפועל תל אביב, סקר את פעילות שהוא מוביל בנושאי נגישות במסגרת "אדומים למען נגישות"

ליגת השכונות של הפועל קטמון ירושלים הוצגה על ידי מנהל הפרוייקט לירן ג'רסי

לסיום עולה אוהד אייל, רכז התוכנית "בועטים את האלימות והגזענות", שהציג את פעילות הפרוייקט, ואת ההיידפארק  שאורגן לאחרונה בשיתוף עם עמותת אוהדי מכבי נתניה תוך דיון ער בנושא

תודות  לכל התורמים להפקת האירוע, ובמיוחד ליונתן בכר ובן רביוב מאיגוד אוהדי הפועל פתח תקווה שהובילו את הפקת הכנס, וארז בלנאו ממרכז הצעירים בפתח תקווה שסייע להפקת האירוע.

אלבום תמונות מהכנס

איתי ממכבי קביליו יפו סיכום כי "הכנס היה מוצלח מאוד תודה רבה למארגנים ולמשתתפים.בהצלחה לכולם בפעילויות השונות, יש עתיד ביציע!". משה אוחיון, הפועל באר שבע "היה באמת כנס מרשים וברגעים רבים גם מרגש.חשוב שכל האוהדים השונים שהגיעו לכנס ידעו שהם עושים משהו נדיר שבעתיד יהיה מודל לחיקוי עבור רבים אחרים.אנחנו פורצי הדרך של העתיד.אנחנו אלא שבסופו של דבר נחזיר את הכדורגל לעם ולצורה האמיתית והטהורה שלו". יהודה עירוני מעמותת אוהדי הפועל רמת גן "ברכות לכל אלו אשר עשו להפקת הכנס והצלחתו"

נתראה בכנס הבא!

השאר תגובה