כנס האוהדים הראשון 6/3

ביום חמישי, ה- 6.3 בין השעות 18:00 ל 22:00 ייערך במכללה האקדמית נתניה, כנס אוהדי הספורט הראשון- למען קידום מעמד ומעורבות האוהדים. הכנס מופק על ידי עמותת 'האדומים' וארגון 'היציע'- ארגון אוהדי קבוצות הספורט בישראל בשיתוף עם המכללה האקדמית נתניה.

כתבה מכלכליסט לקראת הכנס>>>

לכנס הוזמנו כל עמותות וארגוני האוהדים בישראל ומטרתו להוות קרקע פורייה לדיון ולקידום אינטרסים משותפים של כלל אוהדי הקבוצות, בדרך לניהול ספורט קשוב ומחובר יותר לצרכי קהילת האוהדים.

בין המוזמנים והמרצים בכנס:

 מר בן שייב, נציג ארגון האוהדים Supporters Direct האירופי שירחיב על פעילות הארגון.

מר אלן לואיס, חבר הוועד המנהל של מועדון סוונסי סיטי מהפרמיירליג, שיספר על הדרך הארוכה מהמקום האחרון בליגה השלישית ועד לזכייה בגביע האנגלי ורווח שנתי של 15.3 מיליון פאונד.

 מר לוקאס אנאסטאסיידיס, נציג עמותת האוהדים של אריס סלוניקי בעבר, שכיום מלווה את פנאתינייקוס, על האיזון הנדרש בין אוהדים כקהל לאוהדים כבעלים.

 מר מודי בראון על הפרויקט של אוהדי הפועל חיפה במחלקת הנוער של המועדון.

חשיפת ממצאי סקר מיוחד ורחב היקף שנערך בחודשים האחרונים בקרב אוהדי קבוצות הכדורגל הישראלי.

 פאנל שיעסוק בכל הסוגיות המשפיעות ישירות על האוהדים בישראל בהנחיית יונתן כהן, שדר ערוץ הספורט, אוהד ופעיל בעמותת 'הפועל קטמון'. הפאנל ייערך בהשתתפות ראש מערך ההסברה של ההתאחדות לכדורגל, מר שלומי ברזל, יו"ר עמותת האוהדים הפועל אוסישקין ת"א, מר רמי כהן, פרשן ערוץ הספורט ושחקן העבר, מר אייל ברקוביץ', עורך הספורט של אתר וואלה, מר חמי אוזון, ועוד אישים בכירים מעולם הספורט הישראלי.

השאר תגובה