כדורגל לעם – תוכנית סיכום המחזור בערוץ פתוח לכולם

המועצה לשידורי כבלים ולווין מקיימת בימים אלו שימוע ציבורי בעניין תוכנית סיכום המחזור ושידורי המונדיאל. ארגון היציע הגיש את עמדתו למועצה, ובמרכזה העמדה הלבתי מתפשרת כי  – תוכנית סיכום המחזור והתקצירים חייבים להיות משודרים בערוץ פתוח, בזמן סביר ונגיש לכלל קהילת אוהדי הכדורגל בישראל.

 מתוך נייר העמדה : בשנים האחרונות אנו עדים לזליגה עקבית של תכנים לערוצי התשלום. זליגה זו,  פוגעת אנושות בכדורגל הישראלי, בכך שהיא מאפשרת אך ורק לבעלי אמצעים כספים לצפות בתכנים אלו. מערך שידורי הספורט מבוסס על תוכנית סיכום המחזור המהווה את הלחם והחמאה של הכדורגל הישראלי. זו מאפשרת חשיפה בסיסית והכרחית לענף. חשיפה זו מאפשרת לאוהדי הקבוצות השונות לצד אוהדי כדורגל באשר הם להתחבר לליגה המקומית. היא מהווה את מדורת השבט של הענף.
מניעת הצפייה בתוכנית סיכום המחזור בערוץ פתוח, מובילה לתהליכים הרסניים לכדורגל הישראלים, ובראשם חשיפת חסר לענף. חשיפת החסר מובילה לכך שאוהדי כדורגל צעירים נחשפים בעיקר לליגות זרות, דבר המשפיע על בניית דור העתיד של אוהדי הכדורגל הישראלי ועתידו, לצד זאת אוהדי הכדורגל עצמם אשר אינם בעלי אמצעים אינם יכולים לעקוב אחר מועדוניהם והישגיהם ומאבדים עניין בקבוצותיהם. כמו כן, הכרות הציבור את שחקני הליגה יורדת פלאים.

לקריאת נייר העמדה המלא>>>

לצופים עשירים בלבד – טור של שלמה מן מתוך העין השביעית >>>

ONE ארגון האוהדים : סיכום המחזור רק בערוץ פתוח>>>

השאר תגובה