טורניר עמותות האוהדים למען השקיפות והניהול התקין

נציגיהם של 6 קבוצות כדורגל יתכנסו ביום רביעי הקרוב (31.8) ב- 18:00 במתחם "גול טיים" בכפר סבא לאירוע של מחאה וכדורגל. באירוע מתוכננת עצרת מחאה, בה יקראו אוהדי הכדורגל למועדוני הכדורגל לשמור על מנהל תקין, לפעול ביתר שקיפות ופתיחות מול האוהדים. בסיום העצרת יתקיים במתחם הכדורגל בכפר סבא טורניר כדורגל בין אוהדי הקבוצות השונות. באירוע ייקח חלק שחקן העבר של הפועל כפ"ס ונבחרת ישראל, אלי יאני, שידבר אודות חשיבות השקיפות בניהול המועדונים.

בבסיס המחאה עומדת דרישת האוהדים להגדיל את שיתוף הפעולה בין האוהדים להנהלות הקבוצות ולהגדיל את המעורבות החברתית של המועדונים, במטרה להנגיש ביתר שאת את משחק הכדורגל לציבור ולנצל את הפוטנציאל העצום הקיים בהם לתרומה לקהילה. בין דרישות האוהדים: שילוב אוהדים בניהול המועדונים , הפחתת מחירי הכרטיסים והמנויים לעונת המשחקים הנוכחית והגדלת מכסת שידורי הספורט בחינם בערוצי הטלוויזיה, וקביעת שעה ויום אחידה למשחקים.

במסגרת העצרת, צפויים נציגי האוהדים להתחייב בפני הנהלות הקבוצות להציב השנה במגרשים כרזות נגד הגזענות, מתוך אחריות ציבורית של האוהדים כלפי המאבק בתופעת האלימות במגרשים ומתוך מטרה להעמיק את יחסי האמון והקשר בין נציגי האוהדים להנהלות המועדונים.

באירוע ייקחו חלק נציגי עמותות,קבוצות וארגוני האוהדים של קבוצות הכדורגל של מכבי נתניה, הפועל פתח תקווה, הפועל כפר סבא , הפועל קטמון ירושלים, מכבי קביליו יפו והפועל רמת גן.

השאר תגובה