תוכנת מחשב ייחודית לתיאום הסעות למשחקים

שיתוף פעולה חדש בין ארגון "היציע" וחברת "קומיוטו" יאפשר לאוהדים להגיע אל האצטדיונים ב"קארפולים" (טרמפים מאורגנים) החל מעונת הכדורגל הקרובה. תוכנת הקארפול הייחודית תקדם פיתרון לאוהדים רבים אשר אינם יכולים להגיע למשחקי הקבוצות שלהם. זאת על ידי מתן מענה לבעיות של אוהדים רבים כגון העדר הסעות מאורגנות, מחסור במידע לגבי אוהדים אשר נוסעים למשחקים ברכבם הפרטי, אוהדים צעירים אשר אינם בעלי רישיון נהיגה, או כאלו אשר מעדיפים לא לנהוג. באמצעות ה"קארפולים" יוכלו האוהדים להתארגן בנסיעות משותפות למשחקי קבוצתם, גם אם אלו מתקיימים רחוק מהמגרש הביתי. המהלך יאפשר לאוהדים צעירים, שאין ברשותם רישיון נהיגה, ותלויים באוהדים אחרים להגיע אל המגרש, ויפתור אוהדים רבים מנטל התלות בתחבורה הציבורית, שכאמור אינה פועלת בשבתות.

המיזם החדש שמקיף את כל האצטדיונים בליגה העל והליגה הלאומית, הוא חלק מהפעילות הכוללת למען קהל האוהדים בישראל, ויורחב בהמשך על פי בקשות האוהדים. "אוהדי כדורגל רבים נוסעים למשחקי הכדורגל ברכב הפרטי שלהם. שיתוף הפעולה עם החברה קומיוטו יגדיל את האפשרות של עוד אוהדים להגיע למשחקים ולעודד את קבוצתם" אמר שי גולוב, יו"ר ארגון "היציע", והוסיף" הוא יסייע ליותר אוהדים צעירים ואחרים להגיע למשחקים,על אף העדר תחבורה ציבורית ראויה למשחקים רבים."
חברת "קמיוטו" מציגה ממשק אינטרנט בעל בסיס נתונים מתוחכם המאפשר לנוסעים ונהגים למצוא נוסעים לנסיעה משותפת, זאת באמצעות אתר אינטרנט פעיל, בו מתפרסמות באופן שוטף הודעות על חיפושי טרמפים והצעות לצירוף נוסעים.

לאתר שיתוף הנסיעות לאוהדים לחץ כאן

כתבה בנושא מוואלה

כתבה בנושא מOne

השאר תגובה