קריאה לפעולה – דואר אוהדים אוגוסט 2011

קיץ לוהט, הרבה מאוד פעילויות מתרחשות הקיץ הזה בקרב האוהדים – קבוצות האוהדים החדשות שקמות, המאבק המתוקשר של איגוד אוהדי הפועל פתח תקווה להצלת המועדון, ועוד

קריאה לפעולה!   תוכנית סיכום המחזור בערוץ פתוח

המועצה לשידורי כבלים ולווין מקיימת בימים אלו שימוע ציבורי בדבר תוכנית סיכום המחזור. אותה תוכנית שבעבר הייתה משודרת בערוץ פתוח לכל אוהד כדורגל וכיום משודרת בערוץ בתשלום.ארגון היציע העביר נייר עמדה לקראת הדיון של המועצה בנושא ובו קריאה להעברה של תוכנית סיכום המחזור לערוץ פתוח.
כנסו לקישור ושילחו עוד עכשיו בלחיצת כפתור מייל למר ניצן חן יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין וחזקו אותו בדרך להחזרת תוכנית סיכום המחזור לערוץ פתוח לכולם.

שלחתם כבר מייל?

הכדורגל לעם – הקבוצות לאוהדים

בתחילת חודש יולי – 17 ארגוני אוהדים שלחו מכתב לשרת התרבות והספורט – חכ לימור לבנת בנושא שילוב אוהדים בניהול המועדונים. הפניה נעשתה על רקע הטמעת הקוד האתי של משרד הספורט על רקע הפרשיות החוזרות ונשנות בכדורגל הישראלי, והצעתו של חכ דב חנין לשינוי חוק הספורט בעניין זה.

החוק אושר בימים אלו ובדברי הסיכום של השרה מעל במת הכנסת היא אמרה :" חבר הכנסת דב חנין על אף שההסתייגות שהוא הביא נפלה, אבל הוא תומך ותמך בחוק ובחשיבותו וגם הדברים שהוא אמר לגבי ארגוני האוהדים, אנחנו רואים אותם באהדה ותומכים בכך. אנחנו עוד נעסוק בזה."

אנו ממשיכים לפעול למען שילוב אוהדים בניהול המועדונים, מנהל תקין, שקיפות ודמוקרטיה.

פינת השראה – עמותת האוהדים של אתלטיקו מדריד, אשר חבריה הקימו את ארגון האוהדים הארצי הספרדי, פועלת כבר שנים רבות למען שילוב אוהדים בניהול המועדון. קבלו את אמיליו אבחון מועד העמותה שמספר על הפעילות שלהם.

בקצרה

לאור פרשת הכדור המרכזי, הועברה פניה מארגון היציע למבקר המדינה לחקור גם את מועדוני הכדורגל, מלבד ההתאחדות לכדורגל.

קבוצת האוהדים של הפועל חיפה בכדורסל פותחת את אימוניה ב15.8

קבוצת האוהדים של הפועל רמת גן מקיימת ב10.8 יום מבחנים לשחקנים

עכשיו גם עמותת האוהדים של מכבי נתניה מוכרת את המנויים עבור המועדון (על בסיס היוזמה מהשנה החולפת של איגוד אוהדי הפועל פתח תקווה), ועמותת האוהדים של הפועל כפר סבא על סף הסכם דומה

ולסיכום, אוהדים רדיו? אוהדים ספורט? אנו מחפשים מגיש נוסף לתוכנית השבועית שלנו – יציע הכבוד.  כמו תמיד אתם תמיד מוזמנים לפנות לתוכנית הרדיו שלנו ולהביע את דעתכם על כל מה שמתרחש.

השאר תגובה